Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE btk minorban lévő...

Az ELTE btk minorban lévő szerkesztői képzés jó valamire? Érdemes elvégezni, ha kiadónál szeretnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán fel lenne tüntetve a diplomában (úgy tudom, a főszak mellett csak a tanárképes minorok vannak feltüntetve végül, tehát ez kiesik).


Illetve aki irodalmi közegbe szeretne kerülni az gondolom főszaknak médiára megy (szerkesztői nincs főszaknak).


A szerkesztői minort nem tartják sokra, azok szoktak rá jelentkezni, akik nem akarnak egy újabb nyelvet megtanulni. Nem tudom, egy állásinterjún mennyit számít, hogy ilyen végzettségem van.


Gyanítom hogy a szerkesztők köre elég elit, és nem papír alapon lehet bejutni oda, azért érdeklődnék, hátha van valakinek pozitív tapasztalata erről.:)


( Tudom, az ELTE-n kívül van más intézmény hasonló képzéssel, de azok rendre fizetősek, és azt nem engedhetem meg magamnak:( )



2016. júl. 17. 01:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!