Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik ELTE kollégiumba...

Melyik ELTE kollégiumba jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Olyan kolesz kéne ahonnan könnyen és gyorsan be lehet érni a TTK-ra és a BTK-ra (angol-biosz szak).

2016. júl. 18. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A KCSSK a legjobb ELTE-s koli, mindenkepp oda jelentkezz :) TTK kozel van, BTK pedig nem tudom pontosan hol van :D
2016. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Azt nem tudod, hogy meddig kell jelentkezni az ELTE kollégiumaiba?
2016. júl. 18. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor augusztusban van a golyaknak felveteli, de azon belul nem tudom mikor :) Nekem mar meg volt, felsosoknek tavasszal van.
2016. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a KCSSK a legjobb, minden szempontból, bár pont emiatt nagy a túljelentkezés és szerencse kell, hogy valaki oda kerüljön be.
2016. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és majd augusztusban lesz valamikor a jelentkezés, úgyis tájékoztatnak :) Ha kiderül, hogy felvettek-e, akkor azt javaslom, hogy lépj be minél több facebook csoportba és az uni+ (vagy mi a neve) nevű csoporttárskeresőt is használd.
2016. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb teljesen mindegy meyikbe jelentkezel, oda raknak, ahol van hely. Én a tétényi kolit meg se jelöltem (előtte vagy 5 koli volt a sorban) és mégis oda vettek fel. Azt nézik, a te szakodról melyik koliban vannak az emberek, és az üres helyeket.
2016. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A jelentkezés július 27-én indul majd, arról sajnos nincs információm, hogy meddig tart, de nagyjából 1-2 hét az időtartama.

A BTK közelsége miatt érdemes lehet még az ADK-ban, illetve a többi városligeti koliban (KUK és VUK) gondolkodnod. Ahogy korábban is írták, hiába jelölöd be első helyen a KCSSK-t, sajnos nincs rá garancia, hogy fel fognak oda venni.

2016. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!