Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Nádasi Ferenc...

Budapesti Nádasi Ferenc Gimnázium! (? ) [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek nyolcadik osztályba, és sokáig keresgéltem magamnak tetsző és megfelelő gimnáziumot, mígnem rátaláltam erre... azonnal megtetszett. :)

De sajnos nem találtam információt a felvételi követelményekről és a jelentkezési lapról (sem ideiről, sem tavalyiról). Valaki esetleg tudja a gimnázium oldalának a címét? (Tudom, google, de ott sem találom :/) És mik a felvételi követelmények? Nehéz bekerülni oda? Három éves korom óta néptáncolok (most vagyok 14), szerintetek így van esélyem?



2016. júl. 21. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt a honlap (rögtön kidobta a Google, csak valami Tánciskola néven :D )


[link]

2016. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok, most olvastam el részletesebben a linket amit küldtem. :I


Utánanéztem, de nem találtam semmit.. Szerintem annak lenne a legtöbb értelme ha szüleid felhívnák az iskolát és megkérdeznék.

2016. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszi. :) Egyébként van itt olyan, aki odajár? Milyen az oktatás? És nagyon nehéz bekerülni? Indul a 2017-'18-as tanévben négyévfolyamos, néptánc tagozatos osztály?
2016. júl. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!