Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van 306 ponttal...

Mennyi esélyem van 306 ponttal ELTE-n környezettanon vagy a földtudományin?

Figyelt kérdés
Ha a jelentkezőket nézem tavalyról, el sem érték a keretlétszámot.
2016. júl. 23. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az idei "keret"?
2016. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 < 50
2016. júl. 24. 01:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Környezettan még talán, bár szerintem kevés lesz, földtudományi sose volt ilyen alacsony, persze sose lehet tudni, sok mindentől függ, de nem látom semmi esélyét. Bocs, nem akarlak elkeseríteni.
2016. júl. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kevés a pontom, de ha nincs sok jelentkező, és nincs előre meghatározott ponthatár, akkor viszon én nem látom akadályát. Tavaly 32 jelölte első helyen és 24-et vettek fel a támogatottra.
2016. júl. 24. 03:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára kiderül, h elég lett-e
2016. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én SZTE-re jelentkeztem ennél azért több ponttal, de attól függ, hogy a jelentkezők hány pontot értek el.

Remélem szerencséd lesz!

2016. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nehogy félreérts, nem rosszból írtam. A fővárosi iskolákba többen jelentkeznek, a legkülönfélébb pontokkal, és általában magasabbak a ponthatárok is, mint a többi nagyvárosi egyetemen. Tehát nem sértésnek szántam.
2016. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg semmi gond. :) PTE pótfelvételi utolsó esetben, ott alig magasabb valamivel 280-nál, bár akkor földtudományira megyek, mert a környezettan el sem indult az elmúlt években.
2016. júl. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!