Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szalagavatóra mikor szereztete...

Szalagavatóra mikor szereztetek frakkot magatoknak? Mikor érdemes elkezdeni keresni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen minél hamarabb, mert hamar kifogynak a készletek.
2016. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, nálunk nem volt frakk, meet felesleges pénzszórást nem akartunk. És elitgiminek mndott suli (hülye, aki kitalálta), tele pénzes gyerekekkel. De a józan ész a pénznél is több volt a szülőknékl...
2016. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk helyhez jött egy cég, mindenki akinek kellett fizetett x forintot (jóval olcsóbb volt mint máshol de nem tudom mennyi mert lány vagyok így nem kellett) és akkor lemérték és megkapták kölcsönbe a méretüket valamivel később.
2016. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy felsőbbéves, hogy náluk hogyan ment (suliként más)
2016. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösözönöm a válaszokat, de igazából arra is kíváncsi lennék, mikor kezdtétek el keresni, hogy tudjam, időben vagyok-e még:)
2016. júl. 24. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, most végeztem gimiben, és decemberben volt a szalagavatónk.

A párok nagyjából nyár végére fixálódtak, tehát volt, aki még azt sem tudta, hogy táncolni fog, így nyáron nem is foglalt senki ruhát, kivéve néhány lányt, akik biztosra akartak menni, de nekik is felesleges volt, októberben érkeztek mindenhova az új készletek:D

Az évfolyam fiúinak ugyanolyan ruhájuk volt, kicsit utolsó pillanatra hagytak mindent, mert azt hiszem a cég olyan október végén jött méretet venni, és nem sokkal a szalagavató előtt lett meg a frakk, így még bőven időben vagy!

Egyébként szerintem ne intézd egyelőre magadnak a frakkot egyedül, a legtöbb helyen összefognak az osztályok, és minden fiúnak egységes ruhája lesz, amit majd bőven sulikezdés után intéztek.:)

2016. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak:)
2016. júl. 24. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!