Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE nappali igazságügyi...

PPKE nappali igazságügyi igazgatási szak mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kell tanulni?

2016. júl. 24. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van itt ilyen szakon tanuló megköszönném a válaszát. :)
2016. júl. 24. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mint bármelyik másik szak :) én itt tanulok, de nem mondanám hogy könnyebb ennél vagy annál és egyénfüggő is.

Nekem azért könnyebb a jognál, mert jogon van római jog, jogtöri (utálom a töris tárgyakat)

van aki azt mondja, hogy legalább annyira nehéznek tartja ezt, mint a jogot (sok tárgy közösen van).


Nem merném 'lekönnyűzni'' ezt a szakot. Viszont tény, hogy a műszaki/informatikai és matematikai tudást igénylő szakoknál könnyebb. DE.. mivel rengeteg magolandó van (akárcsak jogon) (egyénfüggő ki tud magolni) szóval ha így nézzük nehéz.


''nem magolni kell, megérteni'' szokták mondani

Nekünk tudod mit szoktak vizsgán mondani?

''nem elég pontos.jöjjön vissza legközelebb'' :D


annyi szerencse viszont van, hogy kevés a gyakorlat :) bár nekem elmélet nélkül soha nem állna rá az agyam a tananyagra.

2016. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért néztem ki ezt a szakot, mert inkább magolós vagyok. A matek nagyon nem az erősségem. :)

Köszönöm szépen a válaszod! Ment a zöld: :)

Te a Pázmányra jársz? :)

2016. júl. 24. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, itt tanulok :)
2016. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokat nem kell számolni, a statisztika tárgyat a tanar sem merte komolyan venni :D a kozgaz is menni fog :)
2016. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. júl. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!