Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem GTK-n kb....

Debreceni Egyetem GTK-n kb. hányas átlagtól vehetnek át államira?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég kacifántos maga a dolog. :D Mivel nem átlaghoz van kötve, hanem hogy hány állami hely szabadul fel.

Szóval felvesznek x államist, abból ha valaki elmegy, kibukik a helye felszabadul, és a legjobb önköltségest aki megpályázza azt átveszik.

Én is GTK-ra jelentkeztem, önköltségesre. Azonban a 450+-os ponthatár mellett ne várd, hogy valaki kibukik onnan. :D Maximum elmegy, de aki olyan sok pontot összegyűjt, gondolom nem véletlen teszi, hanem mert direkt oda akar menni.

Debreceni egyetem ráadásul eléggé fura, mivel az államisok nagyon kevesen vannak, nemúgy mint egy Corvinus, BGF ahol 100%, hogy lesz lehetőség az államira való átlépésre.

2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!