Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvos lennék. Szerintetek?

Állatorvos lennék. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Igazabol gyerekkori almom, hogy segitsek az allatokon. Eleg gyenge a lelkem, es meg igazan en sem tudom hogy mit akarok. Lehet nem tudnam feldolgozni ha elvesztenenk egy allatot miatt, vagy nem tudnek rajta segiteni. Esetleg altatasra hoznak.

Esetleg akinek van tapasztalata tudna meselni? Mondjuk h milyen iskola kell hozza, milyen tanulo kellene hogy legyek, mennyire telepedik ra a mindennapokra a szomorusag, illetve mindenfele gondolat erdekelne. :) meg van idom boven gondolkodni, csak szeretnek konkret celokat magamnak, es azert kuzdeni majd amit szeretek csinalni. Most megyek gimnaziumba.


14/L



2016. júl. 31. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidékre haszonállatot gyógyítani megéri,de az ilyen kutyacicahörcsög vonulat nem igazán kifizetődő.
2016. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na én pont ezért adtam fel a dolgot (amióta az eszemet tudom állatorvos akartam lenni) mert én nem bírnám elviselni hogy a kezeim közt hal meg, vagy nekem kell elaltatni. Amúgy mindegy milyen tanuló vagy ha jó érettségit írsz:D Amúgy magas a ponthatár mindig szóval jót kell írnod. És remélem bírod a vért meg magolni is tudsz, mert mindkettőből sok lesz:D
2016. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!