Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem enged be neptunba?

Miért nem enged be neptunba?

Figyelt kérdés
Megkaptam a neptun kodot, a jelszó a születési dátumom és nem enged be...kellet volna elötte csinalnom valamit? kit kel felhivni ha esetleg ök rontottak el valamit? DE-IK

2016. aug. 1. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Születési dátumod írd egybe.
2016. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugy irtam és nemjó
2016. aug. 1. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb létre kell hoznod egy hálózati azonosítót, majd azzal fogsz tudni belépni. De elvileg kapnod kellett volna egy e-mailt, amiben ez részletesen le van írva.
2016. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hol tudom megnézni ezt a hálozati azonositot már regisztráltam erre az eduID-re
2016. aug. 1. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
na megvan sikerült :D
2016. aug. 1. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, tudnál nekem segíteni? Nekem is a Debreceni Egyetem adatbázisával kapcs. kellene vmi... :)
2016. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sikerült megoldani!


A NEPTUN bejelentkezési felületen add meg a NEPTUN azonosítotad, jelszónak pedig a születési dátumodat úgy, hogy elé írod a Ne szót.

pl.: Ne19950101

2018. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!