Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pár éve felvettek egy szakra,...

Pár éve felvettek egy szakra, de nem iratkoztam be, most felvettek egy másik szakra ugyanarra az egyetemre, beiratkozás után csak az utóbbi érvényes?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már regisztráltam az ETR-en és ott mind a két szak megjelenik nekem mint opció,de nyilván még inaktív állapotban mivel nem történt meg a beiratkozásom. Nem értem ez hogyan lehetséges,hogy a pár évvel ezelőtti szakom is megjelenik, ha én az előzőre nem iratkoztam be soha. Miért jelenhet meg? Én csak a mostani szakot szeretném elkezdeni. Értesítőt a beiratkozásról majd csak a mostani szakról kapok ugye? Tudom furcsa kérdés lehet,de én nem tudom küldtek-e az első után értesítéseket, mert külföldön éltem azután,hogy felvettek.


Amúgy mindkettő SZTE-TTIK szak.



2016. aug. 1. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy nem iratkoztál be, nyugodj meg, nem kezdtek el üldözni a beiratkozás után, hogy hol lehetsz.

Amikor azt a beiratkozást kihagytad, a felvételid semmis lett. Az, hogy az ETR-ben még megvannak az adataid, semmit nem jelent, ,onnan nem szoktak dolgokat törölni. Most elmész, és beiratkozol. Senki nem fogja tudni, hogy x évvel ezelőtt te jelentkeztél egy másik szakra is, ahova nem iratkoztál akkor be.

2016. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!