Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felső tagozatba lehet vinni...

Felső tagozatba lehet vinni telefont?

Figyelt kérdés
Egyszer mondták nekünk hogy igen(ahogy emlékszem), de nem vagyok biztos benne. Szerintetek?

2016. aug. 2. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki? :/
2016. aug. 2. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Iskolától függ
2016. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vinni szerintem mindenhova lehet viszont a szokás mindenhol más. Nálunk úgy volt, hogy vihetsz csak kapcsold ki. Igazából senki nem tartotta be és szünetbe telefonoztunk. Másik iskolában -ahova haverom járt- reggel kötelező volt egy dobozba rakni és csak tanítás után lehett elvenni. Mondjuk én 7.től már gimiben tanulok itt meg senkit nem érdekel, hogy szünetbe mit csinálsz... akár órán is nyomhatod de ezt természetesen nem szabadna.
2016. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem használod agyba-főbe, le van némítva/ki van kapcsolva és órán nem veszed elő, nyugodtan nálad lehet. Az előző válaszolóval értek egyet, mindenhol más a szokás, ezt a házirendben le tudod csekkolni :)
2016. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!