Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Klebelsberg ösztöndíjról...

Klebelsberg ösztöndíjról lenne kérdésem (többi lent! )?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Segítséget szeretnék kérni, jövőre megyek Egyetemre vagy a Pécsi Tudományegyetemre vagy az Eszterházy Károly Egyetemre tanári szakos hallgatónak. Biológia-kémia szakos szeretnék lenni, és az ösztöndíj engem érdekelne. Néztem,hogy hiány szak alapján lehet kapni, én 50-75 ezer forint között kapnék, és ez az ösztöndíj ez havonta van, vagy egy félévre?

Mert most előtte dolgozom addig és teszek félre pénzt, de ahhoz ,hogy nappalisként legyek egyetemista, és ne a szüleimnek kelljen eltartani ott fent ezért érdekelne az ösztöndíj, remélem havonta jár, mert elég jól hangzik úgy, és nem félévente!

Akinek bármiféle információja van róla kérem írjon!

Nagyon szépen köszönöm előre is! :)



2016. aug. 3. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!