Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE szabadon választható...

ELTE szabadon választható tárgy nem teljesítéséből adódik-e majd probléma?

Figyelt kérdés

Felvettem egy szabadon választható tárgyat, de nem sikerült belőle az évfolyamzh így nem írattam be a jegyet. Később lesz-e probléma abból, hogy az a két kredit fel van véve, de nincs teljesítve?

(Igen, átbogarásztam a HKR-t, és csak utalás találtam ilyen helyzetre; azt vettem ki belőle, hogy teljesíteni a tantervi hálóban szereplő tárgyakat kell. Ettől független szeretném tudni, hogy kell-e aggódnom.)



2016. aug. 4. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz gond (fura is lenne, hogyha nem sikerül egy szabvál tárgy, akkor addig kell újra fel venned amíg nem sikerül).
2016. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt csak olyan dolgokra kell figyelni, hogy ez már +2 kredit. Tehát a 180-hoz legalább 182-t kell felvenned. Ez egy idő után pénzbe kerül. Azt hiszem 10%-ig ingyenes, tehát 196 kreditig mehetsz el. Felette minden kreditért fizetni kell. Ezt a szabályzatban kéne megnézni, de még az is lehet, hogy az egyes tárgyak újrafelvétele is beleszámít (ha többször kell felvenni). Ebben nem vagyok biztos.

Tudom hosszú az a szabályzat, de sok gondtól megkíméli magát az ember, ha átolvassa.

2016. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!