Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egészségügyi szervező (BA)...

Egészségügyi szervező (BA) vagy Pénzügy számvitel (FSZ)?

Figyelt kérdés
Melyiknek lenne nagyobb értelme a későbbiekben?
2016. aug. 5. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát te neked kellene jobban tudod, melyik illene hozzád a jobban.

Nem akarok leszólni az eü szervezőt, hisz én is ott tanulok. Inkább azt mondom, egy kicsit kisebb az a kör, amibe dolgozhat, mint a pénzügynek. Pénzüggyel könyvelőnek, cégeknél, irodistának és hasonló munkakörökbe lehet elhelyezkedni. Eü szervezőként talán egy kicsit le korlátozódhat a munkakeresés az egészségügyi szférára, de például én szerintem ezzel a szakmával akár pl. HR-nek is el mehet menni, csak akarni kell :)

Pénzügybe biztos több a matek meg a statisztika.

De eü szervezőből sem mindegy, hogy biztosítási, turizmusos, vagy ügyviteleset választasz. Ügyvitelről nincs fogalmam, biztosításos vagyok. Magolósabb, hisz ismerni kell az egészségügy működését, részeit, finanszírozását stb. Turizmus meg olyan, mint a turizmus-vendéglátás, csak jobban ráírányul az egészségügyi szférára.

Nem tudom, mennyit segítettem, esetleg az egészségbiztosításról mesélhetek részletesebben, ha érdekel. :)

2016. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!