Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetek egy szabadon...

Felvehetek egy szabadon választható tárgyat külön, ha az egyetem veszi fel az óráim?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az első félévet és szeretnék felvenni egy nyelvi órát. De mivel az óráimat az egyetem veszi fel első félévre, így nem tudom, hogy szabad e önállóan órát felvennem és ez okozna-e ütközést az órarendemben. Ilyen esetben az órarend megkapása után van még lehetőségem felvenni órát vagy egyáltalán kihez fordulhatnék ilyen jellegű kéréssel? Konkrétan OE-ről van szó

2016. aug. 7. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem oda járok :)

de szerintem csak a kötelező tárgykat veszik fel. Ha nincs ütközés akkor sztem felveheted. De a tanulmányi osztályt kell megkérdezned

2016. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szabad felvenned további tárgyakat, de neked azt figyelni kell, hogy ne ütközzön az eddig felvett tárgyakkal. Teljesíthetsz egy félévben akár 40 vagy szinte bármennyi kreditet, ha tudsz és nincs ütközés. Úgy kell variálnod a mintatanterves óráidat és a további szabadon felvehető tárgyak óráit, hogy ne legyen ütközés, mert különben lehet nem tudod valamelyiket teljesíteni. Az egyetem könnyítésképpen felveszi az első félévben a tárgyaidat, de te azt megváltoztathatod a regisztrációs hét végéig.
2016. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm!
2016. aug. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!