Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdekel a fizika. Egyetemi...

Érdekel a fizika. Egyetemi szinten? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval.. Nemrég felvettek a Debreceni Egyetemre. A kar, szak most lényegtelen. A lényeg az hogy egy másik szakon akarok elindulni (pontom megvan hozza). Pontosan ÉLELMISZERMÉRNÖK néven fut a szak és eléggé érdekel. Arra vagyok kiváncsi, hogy a fizika nagyon nehéz ott? Érdemes lenne ráhangolódni? Egyébként középiskolában csak két évig volt fizikám, de akkor még nem izgatott...


Olvasgattam ajánlott irodalmakat és megfogott az egész ahogy van.


Véleményeket, tapasztalatokat várok elsősorban, ha oltogatni akarsz lesz*rom (már bocs)



2016. aug. 8. 22:24
 1/3 Chok Dee ***** válasza:
100%

Véletlen kattintottam a kérdésedre, de szerencséd, mert én is élelmiszermérnökin vagyok. Én az SZTE-n tanulom, itt a fizika totál pite. Kár vele foglalkozni, minimálisan figyelsz akkor már átmentél. Ha 4-5 a cél arra nyilván kicsit többet kell tanulni, de belefér.


Kémia az orrvérzésig... Végigköveti majd a tanulmányaidat, és ez a legnehezebb. Másik a biológia ami több, matek az a tipikus egyetemi alapmatek, de hozzátenném hogy nálunk matekból buktak legtöbben :D (bár ennek inkább az az oka hogy a kémiától van mindenki besz*rva - jogosan - és emiatt matekot nem veszik komolyan, mondván hogy az úgyse olyan fontos)

2016. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chok Dee ***** válasza:
De egyébként kérdezz privátban is nyugodtan ha gondolod.
2016. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szóval inkább kémia a húzósabb 😃
2016. aug. 11. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!