Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Apáczai Csere...

A budapesti Apáczai Csere János Gimnáziumban létezik biosz-humán tagozat? Vagy külön van mindkettő? (biosz tag. , humán tag. ) Tudnátok pár véleményt írni a biosz tagozatról?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Külön van a biosz és a humán tagozat. A biosz tagozat egyben kémia tagozat is.
2016. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 11. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha már mindenképpen meg szeretnéd keseríteni az életed azzal a foldi pokollal, akkor inkább humánra menj, ott legalább normálisabbak a tanárok, de a biosz-kémia az maga a rémálom, de pár ún. "Jutalomegyes" után úgyis rájossz. Amúgy az a suli egyenlo a társadalmi ongyilkossaggal.
2016. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Te milyen tagozatos vagy?

2016. aug. 18. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Már eljottem onnan, de reálos voltam.
2016. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

SeptumChicet nem kell komolyan venni.

Az Apáczai szuper hely én humán tagozatra járok, de a közösség mindenhol elég szuper:)

Nagyon jó hely az Apáczai:)

2016. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Hatalmas csalódás! Elkényeztetett, rosszindulatu kolkok járnak oda,ráadásul még a tanárokat is elkuldik melegebb èghajlatra!
2016. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!