Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyaroszági magyar, matek,...

NagyTibirka kérdése:

Magyaroszági magyar, matek, töri, és angol irásbeli tételeket linkelnétek?

Figyelt kérdés
középszintu,emelt jöhet egyaránt
2016. aug. 10. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írásbelin nincs tétel. Magyaron van egy szövegértés és egy választott(érvelés,műelemzés,összehasonlítás). A téma meg bármi lehet, valószínű olyan, amiről szó nem esik az órákon. Matekon 4 év anyagai alapján feladatok. Törin a feladatlap szintén a tananyagra épül(nem meglepően), egyedül az esszékre tudsz készülni, mert azokat a témákat fogod ismerni. Én az asztivaniskola oldaláról készültem fel.
2016. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tétel tényleg nincs, de arról van leírás, hogy mik a követelmények, témakörök. Persze ez csak azt fogja leírni, hogy minden, amit az előző 12 évben tanultál, mert hát pontosan ez a lényege az érettséginek. oktatas.hu-n keresgélj, fent vannak régebbi feladatlapok is.
2016. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
helyesbitek a kérdésem picit ilyen variánsokra gondoltam ahonna lehet gyakorolni.
2016. aug. 10. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan a 2. válaszoló is írta. Menj fel az oktatas.hu-ra, nézd meg a korábbi évek érettségijeit és gyakorolj.
2016. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!