Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen nagyok az elváráso...

Miért ilyen nagyok az elvárások a magyar gimnáziumokban?

Figyelt kérdés
????
2016. aug. 11. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy serdotott teenager provokativ kerdese.
2016. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sértődött, felvételiztem gimibe és elég jól sikerült is, de a végén meggondoltam magam és informatikára mentem és jól is tettem, mert még szakközépbe is nehezen megy, szóval...
2016. aug. 11. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Erre csak azt tudom mondani, hogy kinek mi a nehéz. Változó, hogy kinek mi a megterlhelő. Én egy erős gimnáziumba jártam, és nem éreztem nehéznek egyáltalán. A környezetemben élő gimnazisták sem szoktak mondogatni, hogy túl nagyok az elvárások.
2016. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az erős középiskolákban is nagyok az elvárások.
2016. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Sok az elméleti, lexikális tudás és kevesebb az "életre felkészítő" rész, valamiért így alakult ki. De nem mindegyik gimnázium nehéz és van, akinek nagyon nehéz, de van olyan is, akinek nem az.
2016. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem nehéz a magyar gimi szerintem. Én Erdélyben jártam iskolába és mindig röhögtünk azon hogy amiből magyarországon érettségiznek matekból, azt mi kilencediben tanultuk. Meg az is vicces hogy Magyarországon 2essel, tehát 20%os tudással át lehet menni, míg Erdélyben 5ös kell, tehát 50%os tudás.
2016. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2016. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!