Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlyi Mihály Kéttannyelvű...

A Károlyi Mihály Kéttannyelvű gimiről lenne szó. Valaki, aki oda jár, segítene?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon oda voltam érte, gondoltam, azt jelölöm majd meg elsőnek. De elgondolkodtam rajta, hogy bírni fogom-e... Félek, hogy ez egy olyan "zseniképző", és hogy mégsem olyan jó... Vagy ez normális, hogy így izgulok?:/

u.i. A bizim elég jó lett és jó tanuló vagyok, de attól még nagyon tartok az egésztől.

(Most leszek 8.-os)


2016. aug. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Zseniképző? Haggyuk már.
2016. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
3 évig oda jártam.. az iskola borzalmas a tanárárok lekezelőek ha valami nem megy azt kapod meg , hogy lehet átmenni a másik iskolába (katona suli ott van mellette)konkrétan van 3 normális tanár és az összes többi egy hárpia szépen fogalmazva..undorító, ahogy ott a gyerekekkel bánnak .. elsőnek mikor mentem 9.-ben nagyon kedvesek voltak kb 3hétig utána kiderült milyenek is valójában..mindenkit felvesznek utána meg kidobják őket.. a gyerekek a suli wcben füveznek és cigiznek de semmit nem csinálnak velük .. a suli attól bűzlik , hogy ezt szagolod, ami borzalmas ..remélem meggondolod magad és egy jobb helyre mész!:) ui: igen mindenhol vannak rossz tanárok de itt az összes az ..kivetél 2-3 tanár
2016. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Az előttem szóló fogalmam sincs miről beszél...szerntem egy másik bolygón járt a Károlyiba, de nem is baj, hogy elment, mert nincs szükség itt azokra akik csak szidják a sulit..
2016. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia :)

Hát igazából eléggé megoszlik a vélemény, valaki nagyon szereti, valaki utálja de amúgy a legtöbben csak úgy vannak és ide járnak.

De az biztos hogy nem zseniképző, mármint persze kell tanulni meg sokat várnak el de nem egy versenyistálló vagy ilyesmi.

Kicsit több a jófej tanár azért mint 2-3, bár cserélődnek.. Meg ízlés kérdése hogy kit tartasz jónak.

Igazából ha utálod ezt a helyet mint #2 akkor hibát fogsz találni benne ha meg szereted akkor jó dolgokat, ennyi.

Normális hogy így izgulsz. Azért gondold meg kétszer is a károlyit, de ha tényleg ez az amit akarsz akkor hajrá!!!

2016. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#2 esnek a szavait adom ha teheted ne oda menj
2017. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!