Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai gimiben (Budapesten...

Az Apáczai gimiben (Budapesten) milyen a gólyatábor, a közösség és a tanárok?

Figyelt kérdés

Eléggé kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, és a gólyatáborral kapcsolatosan hallottam hogy a hetedikeseknek és a kilencedikeseknek egybe van a tábor, ez igaz?

Ja, és egy picit beszélnétek arról hogy milyen volt az első évetek (hogy milyen volt felvenni a tempót, meg ilyenek) Előre nagyon köszönöm :)))



2016. aug. 15. 16:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem inkább menj egy másik suli gólyatáborába, amíg nem késo. Egy igazi rémálom az a suli, és ha nem akarod, hogy csak az álmaidban legyen normális életed, inkább keress egy másikat. Pl. az Eotvosrol sok jót hallottam, ott állítólag jó a kozosség és nagy az osszetartás, ami az Apáczaiból teljesen hiányzik. Csak egy-két tanárkedvence tud beilleszkedni ott és a tobbiek nem számítanak.
2016. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Te odajársz?
2016. aug. 18. 18:13
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
Oda jártam, de eljottem. Azt hinné az ember, hogy ilyen " elit" suliba normális gyerekek járnak, de ennek pont az ellenkezoje derult ki.
2016. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Életem legrosszabb dontése volt, amikor oda mentem.
2016. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

És az nem lehet hogy csak a te osztályod volt ilyen?

vagy tényleg mindenki ilyen?

2016. aug. 19. 15:26
 6/28 anonim ***** válasza:
12%
A legtobb osztály ilyen, de persze azért vannak kivételek. Hallottam már még ennél rosszabbról i,s de jóról is. A humán tagozatos osztályokban talán kevésbé ilyen a hangulat. Amúgy azért bocsi, én tényleg nrm a kedvedet akarom elvenni, inkább nem szeretném ha te is ilyen osztályba kerulnél, mert nekem is a mai napig sokszor eszembe jut és nem tudom megemészteni.
2016. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
o hát na mindegy, azért várom és majd meglátjuk hogy milyen lesz
2016. aug. 19. 19:48
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Remélem azért neked tobb szerencséd lesz és jó osztályt kapsz! Majd írd meg, milyen! :))
2016. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Bogi11 ***** válasza:
74%
Septum, írnál egy kicsit bővebben a tapasztalataidról? Mi volt az oka annak, hogy nem bírtad és inkább eljöttél az iskolából?Nekünk is az egyik álomiskola pedig.( Most lesz 8-os a gyerkőc) Tavaly voltam a nyílt napon, ahol több gyerekkel is beszélgettem, és mindenki imádta az iskolát. Még olyan is volt, aki Vácról jár be mindennap, de szerinte így is megéri. Nem lehet, hogy benned (is) volt némi hiba? Mármint a hozzáállásodban? Hova mentél az Apáczaiból?
2016. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

SeptumChic egy okoskodó beképzelt emberke, akit még ez a közösség sem tolerált olyan szinten, ahogy az ő várta volna (mármint, hogy ő a legokosabb) :)

Kicsit szánalmas, kicsit sajnálatra méltó, de nem kell komolyan venni. Csak valami beteges élvezetet jelent neki, hogy azt az iskolát szidja, ahol nem ő volt az ász.

Nagyon jó a közösség és én is ismerek olyat, aki Vácról jár be:) De a kollégium is nagyon szuper:)

2016. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!