Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell vinni első nap egy...

Mit kell vinni első nap egy nyolcosztályos gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Reggel lesz az évnyitó. Ti miket szoktak ilyenkor vinni? Kell az összes tankönyv+füzet? Vagy nem kell ennyi mindent vinni?

2016. aug. 15. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem kell. Füzet, meg egy cerka, és ennyi. Osztályfőnöki órák vannak ilyenkor.
2016. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitóra ünneplőben menj! :) Egyébként semmi extra, egy toll meg egy füzet legyen nálad. Illetve én a zsebnaptáramat szoktam elvinni, hogy rögtön abba írhassam a fontos dátumokat.
2016. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm! Csak most mindig az volt a bajom hogy mindent vigyek nehogy hiányozzon valamit vagy csak egy füzetet!
2016. aug. 15. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első már írta, első nap nem lesznek rendes óráid, teljesen felesleges mindent elvinned. Pár osztályfőnöki lesz, ahol minden továbbit elmondanak. Ne stresszelj ezen, egy darab papír is tökéletes első napra.
2016. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyolcosztályos gimnáziumba mentem 4 évvel ezelőtt, első nap semmit sem kellett vinni, ismerkedés volt, bejártuk az iskolát, bemutatták a tanárokat, stb. Egy füzet meg egy ceruza azért legyen nálad, ha valamit emlékeztetőül fel kéne írni.
2016. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!