Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapest-Fasori Evangélikus...

A Budapest-Fasori Evangélikus Gimnáziumról szeretnék véleményeket, elsősorban odajáróktól vagy volt diákoktól?

Figyelt kérdés

A nyelvi osztályban 12. év végére felkészítenek az emelt szintű érettségire az 1. nyelvből, ezenkívül lehet-e másból is emeltet tenni ezen a szakon?

Vélemények az iskoláról?



2016. aug. 19. 09:16
 1/6 Cseráginé Mária válasza:
38%
Szerintem az ország egyik legjobb iskolája. Magas követelmény - elvárás - oktatás szintű. Családom több tagja is ott érettségizett.
2016. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nincsen jó véleményem róla, főleg az általános tagozatról, a nyelvi az talán még elmegy.
2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kirakatiskola, túl van lihegve, több borzalmas tanár (szakmailag, emberileg is) stb stb
2016. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Igen teljesen túl van lihegve. A tanárok többsége nem elkötelezett, főleg az általános tagozaton nem, ott a természettudományos tantárgyakat egyáltalán nem adják le, s a magyar tanárunk is szörnyű volt, nem érdekelte, hogy felkészítsen minket érettségire.
2016. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annak idején nagyon szerettem oda járni, de annak már 21 éve. Állítólag azóta sokat esett a színvonal.
2017. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még 2012-ben érettségiztem itt. Összességében szerettem ide járni, bár volt egy-két protekcióval felvett diák. Tanárok többnyire rendesek voltak, de volt egy-két kevésbé jó. A volt osztálytársaim többsége egyetemre ment érettségi után. Egyre több helyen olvasom hogy azóta elég sokat romlott az iskola színvonala.
2020. okt. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!