Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A jaschik Almost Muveszeti...

A jaschik Almost Muveszeti szki-be megengedett a piercing?

Figyelt kérdés
Van egy septumom egy side labretem Es egy 10 mm-s fultagitom. Iskolavaltason gondolkozok Es ide szeretnek menni. Ezekert szolnak?

2016. aug. 22. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi! Jaschik Almos *
2016. aug. 22. 13:59
 2/4 anonim válasza:
63%
Ebben a suliban nem szólnak sem a pc-ért se a színes hajért. Művészek vagyunk, mi így fejezzük ki a kreativitásunkat :)
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol van ez a suli?! Hogy lehet bejutni?! Én is új iskolát keresek, de attól félek, hogy színes hajjal és sok pc-vel nincs túl sok esélyem a legtobb helyen. Koszi elore is a választ!
2016. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesten, Az Illatos ut 2-4 alatt. A környék gáz, de a suli tetszik, amiket hallottam róla. Esetleg ha vki aki oda jár tudna mesélni, milyen a suli ( tanárok, diákok stb) azt megköszönném ^^
2016. aug. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!