Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolciak! Avasi gimnázium...

Miskolciak! Avasi gimnázium francia tagozat vélemény? Jöhet pozitív és negatív is.

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 21:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Én nem franciás vagyok, de az Avasiba járok és ismerek párat. Nekik egy olyan tanárnő tanítja a franciát akinek több beceneve is van (Cukorkahercegnő, Tortakirálynő, stb.) azért ez a neve, mert mindig sütit süt a csoportjainak, meg édességet visz nekik, ha jól hallottam. Ez tök jó meg minden, de állítólag tanítani nem nagyon szokott. Az órákon nagyrészt a magánéletéről beszél magyarul. Nem is abból a könyvből tanít, ami van hanem fénymásolt papírokról egy másik könyvből. A dogákat meg tz-ket pedig úgy íratja, hogy előtte elküldi e-mailben a dolgozatot vagy előtte órán megoldják együtt azt a dogát amiből utána írat, szó szerint ugyan azt a dogát adja oda előtte a kezedbe. :D A többiek mindig azt mondják, hogy jól néz ki a biziben az a könnyen szerzett ötös, de hogy nyelvvizsgájuk nem lesz belőle max külön tanárral az is biztos.


A többi francia tanárról nem hallottam túl sokat, de állítólag ők jók. :)

2016. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Emelt francia-töri-angol képzésen végeztem. A franciát illetően szerencsém volt, a legjobb francia tanárnő oktatott bennünket. Eleinte nehezen ment a nyelv, ketteske voltam franciából de az évek során sikerült megtanulnom a nyelvet és ötösre érettségiztem belőle.:) A másik két tárgy amely a képzés neve szerint "emelt" szinten volt oktatva, hát...nem merülnék bele mert nem akarok obszcén kifejezéseket hasznalni. Mivel emeltezni akartam több targybol is (amelyeket elvileg "emelt" szinten oktattak nekem az avasiban) kulonorakra kellett jarnom, mert egyáltalán nem volt szinvonalas az angol es tori oktatás. Vegul sikeresen leérettségiztem, buszke vagyok eredmenyeimre, de a legtobb targybol ( matek, angol, töri) a magantanaraimnak, illetve a sajat kitartasomnak, szorgalmamnak koszonhetem az eredmenyeim. Mar egyetemen vagyok es szerencsére jo uton haladok a diploma felé. Remelem tudtam segiteni.

2021. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!