Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes Főiskola Mérnökinf...

Gábor Dénes Főiskola Mérnökinformatikus alapképzés/felsőoktatási szakképzés távoktatáson vagy Kecskeméti Egyetem (PAE) mérnökinformatikus (alap vagy FOSZ) /programtervező informatikus felsőoktatási szakképzés levelező?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy sikerült a két legalja intézményt kiválasztanom ahhoz hogy informatikát tanuljak, de már éppen végzek egy szakot és nem tudok se nappali se esti szakra járni Budapesten és környékén. Ez a két opció maradt ha informatikával akarok foglalkozni. A BGE levelezős gazdasági informatikus képzése optimális lenne de sajnos engem hidegen hagy a pénzügy, és nem hinném hogy egy gazd. infó Felsőoktatási szakképzéssel tovább tudnék menni mérnök infóra vagy programozó infóra. Ti mit gondoltok, melyik lenne jobb? Esetleg más alternatívát tudtok javasolni?

2016. aug. 25. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A GDF mérnökinformatikája nem rossz, de a Pannonra miért nem gondoltál?
2016. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Túl nagy a távolság. Kecskemétre is 2 óra alatt érek ki ami húzós de megoldható, de Veszprémbe 3-4 óra alatt érek ki ami már kissé húzósabb.
2016. aug. 25. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A két intézmény között e téren nincs már minőségi különbség (mindkettő gyenge főiskolácska, mégha az egyik egyetemnek hívja is magát újabban). A szakban viszont van különbség. Én BSc-t választanám, mert arra lehet tovább építkezni a későbbiekben, a FOSZ ideiglenes pótmegoldás a felsőoktatásra alkalmatlanok számára.


Más szak mellett viszont kemény lesz, de így valóban lehet hasznos.

2016. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
FOSZra szeretnék a későbbiekben majd építeni alapszakon de most jelenleg nem jönne ki úgy hogy bírnám végig egyhuzamban a BSc-t (bejön a mesterszak).
2016. aug. 26. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hova mész, ami fontos, azt tudd, hogy a munkáltatók szemében hátránnyal fogsz indulni. Emiatt már suli mellett kezd el építeni a karriered, hogy az önéletrajzodban ne csak a GDF szerepeljen hanem mellé még 2-3 év tapasztalat.
2017. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!