Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek pótfelvételin,...

Felvettek pótfelvételin, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Felvettek, jött az SMS, most mit csináljak? Mikor kapok Neptun azonosítót? Fogok majd kapni valami levelet az iskolától, hogy hogyan tovább?
2016. aug. 26. 14:39
 1/6 anonim válasza:
Elvileg kapunk, remélem jövő hét elején meg is jön.
2016. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindent meg fogsz tudni :D

Postai úton fogsz tájékoztatót kapni mindenről, ami neked fontos lehet a tanulmányaiddal kapcsolatban.

23 L

2016. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak látom, hogy milyen nagy káosz van neptun-on, sok betelt hely van már most is, azért aggódom:/
2016. aug. 26. 14:55
 4/6 anonim válasza:
Szia én is pótfelvételeztem de nem kaptam még semmit remélem kapunk minél hamarabb mert kezdek összezavarodni annyi mindent olvasok hogy a neptunon keresztül intézni kéne de még kódom sincs
2016. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek már megjött?
2016. aug. 29. 20:28
 6/6 anonim válasza:
Ma kaptam e-mailban a kódot, a postai még nem ért ide.
2016. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!