Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elképzelhető, hogy egy színműv...

Elképzelhető, hogy egy színművészetire jelentkezőt azért utasítanak vissza, mert alacsony termetű?

Figyelt kérdés

Tudom,elég fura kérdéssel álltam elő,

de érdekel,hogy aki jelentkezik a színművészetire (egyetem,OKJ) és tegyük fel,megfelelt a vizsgán, azt esetleg csak azért visszautasíthatják,mert nem elég magas?

Tudom,ez nem olyan,mint aki modell akar lenni és kötelező minimum 175 centinek lenni.

De ha felveszik,akkor nem fogják beskatulyázni örökre kislány-szerepekre,mert "másnak nem mutatna jól a színpadon"?

Tudom, egyesek azt állítják,hogy az apró termetű reformkori színésznők kora lejárt, és már modellek vállalnak mindenféle színházi munkát, de egy alacsonyabb személynek is van esélye?



2016. aug. 28. 10:29
 1/2 anonim válasza:
En ugyan meg nem tartok itt de a tanctanarom jart ilyen egyetemre kb 150cm vel. Az egyetemnel ez nem szamit.
2016. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előfordulhat, vannak évek, mikor aktuális karakterekre szerint választanak embert, illetve olyan is akadt, hogy azt mondták valakinek felvételin, hogy fogyjon le és próbálja meg jövőre újra.

Ennek ellenére ha alacsony vagy, nem szabad, hogy hátráltasson, próbáld meg, kisugárzással ellensúlyozhatók ezek a """hibák""".

2016. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!