Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Kolcsey Ferenc...

A budapesti Kolcsey Ferenc Gimanziumrol valami info?

Figyelt kérdés

Milyen angol szakok vannak? (NYEK)?

Milyenek a tanarok es a diakok? A tanarok szigoruak? Lehet festett korommel vagy sminkkel jarni? Hogyan lehet oltozkodni? Napi hany orat tanultok otthon? Sok hazit kaptok?



2016. aug. 30. 23:18
 1/2 anonim válasza:
Köcske. Ácsillá.
2016. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én idén kezdtem az olasz szakot a Kölcseyben. Nagyon szeretem ezt a sulit! A tanárok és a diákok szimpatikusak, akik most igy nulladik évben tanítanak és az ofőm is nagyon kedves és türelmes, egyáltalán nem szigorú, bár az sosem árt ;). Festett körömmel sminkkel lehet jönni, az öltözékedbe nem szólnak bele. Tanulni még igy nagyon nem tanultunk ebben az egy komoly tanítási napban, de már leckét kaptunk, szóval majd írj rám privátban es esetleg tudok meg neked irni a golyataborrol, a szóbelirol és addigra kigyujtom neked a NYEKes szakokat :)
2016. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!