Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor mi van a tárgyfelvé...

Most akkor mi van a tárgyfelvétellel? Valamit elnéztem?

Figyelt kérdés
Azt írták hogy csak a felsőbb éveseknek van tárgyfelvétel szeptember 1-én. Ez oké, de ha bemegyek a neptunba akkor már van pár olyan tárgy ami tele van, azt mondták hogy nekünk első éveseknek szeptember 12-16 között lehet tárgyakat felvenni. No de akkor mi lesz ezekkel a tárgyakkal? Nem értem ezt most..frissülni fog a tárgyi részleg a neptunban vagy mi? Mert ha nem, akkor ez így elég parasztság.
2016. szept. 1. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szabadon választhatókra gondolsz, akkor igen, azzal így kiszoktak tolni sok helyen. Nem fair, de jövőre majd ti is kitoltok az elsősökkel. Ha kötelező tárgyakra, akkor valószínűleg azokból, lesz még hely meghirdetve a ti jelentkezési időszakotokban, de addig nem írják ki, hogy más ne lépjen fel rá. Ha még ígysem stimmel a dolog irány a to vagy a tárgyfelelős és tessék megkérdezni.
2016. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az összes kötelező tárgyra jelentkeztek már, azok között van ami fullon van. Egyébként tök jó hogy erről senki se szólt semmit. :))))
2016. szept. 1. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor oda még lesz kiírva hely nektek is, szerintem ne aggódj, de tényleg ha úgy van hívd fel a to-t vagy kérdezd meg valamelyik seniort. Jobb félni, mint megijedni..:)
2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lesz, abban bízok hogy ha már ezt írták a hivatalos egyetemi fb csoportba, akkor csak nem kell aggódnom. :D
2016. szept. 1. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
De egyébként ki se írja hogy "Felvesz" a tárgyfelvétel menüpont alatt, tehát akkor még nem vehetek fel tárgyakat? Vagy már másabb mint régen? Máshol kell?
2016. szept. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!