Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan napom, ahol 10 órám...

Van olyan napom, ahol 10 órám is van. Másnál is előfordult ilyesmi? Túl sok lenne ez egy diáknak?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy 0. órával együtt van 10 órám. Igaz, hogy egy hétre annyira nem kritikus az óraszámom (legalábbis szerintem), ami 37. Persze ilyenkor számít az is, hogy végzős vagyok, így több időt kell szentelni tanulásra, hisz előttem az érettségi. De ennek ellenére nagyon fárasztónak tartom ezt a 10 órát, ami mellesleg még két nem túl kímélő testnevelés órát is tartalmaz. Vélemények? Hogyan készülhetnék fel a napra?

2016. szept. 2. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan kozepiskolaban hogy 11 oram is volt. Az utolso kettot mely relaxacioban toltottem.
2016. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na az már durva. Nekem nehéz lenne relaxálni, hisz az utolsó kettő természetesen a dupla testnevelés óra. :D Valami jógára, meditációra csak rá lehet beszélni a tanárt....
2016. szept. 2. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő tantárgyból már a 7. óra is tud borzasztó lenni, a 8. normális tantárgyból még elmegy, a 9. és azon túl pedig már kínzás.
2016. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*Ja, amúgy bocsi, ez lemaradt, nekem még amikor középsuliba jártam, 9 volt a legtöbb, de az utolsó kettővel már nem értünk semmit. Többet ért volna, hogyha hazamehetünk pihenni.
2016. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, Nálam meg szépen tele van lőve a napom adó, illetve számvitel órákkal. (közgázra járok) Gondolhatod mennyire kellemes. :D
2016. szept. 2. 22:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ado es szamvitel orabol mar napi 1 is kibirhatatlan nekem. Mernok info szakon, kozgaz oran mar nagyon csunya dolgok jutottak eszembe :D
2016. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hm, biztató. :D Mi lesz még ezután jesszus, még csak most kezdtem belemerülni az adó "szépségeibe". :D
2016. szept. 2. 22:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
37 óra nagyon sok. Akármit mond a hozzá nem értő Palkovics, ennyi nem szükséges ahhoz, hogy valaki sikeresen felvételizzen (forrás: Index). Érdekes, hogy a mi 2010-ben végző évfolyamunk, fakultációkkal együtt megállt 32 óránál, és napi max. 7 óránk volt. Most meg közel 40 órája van a diákoknak, és akár 10 órájuk egy napon. A 0. óra meg egy akkora ordenáré baromság, hogy nem igaz, főleg akkor, ha pont az a leghosszabb nap.
2016. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ez sokat mond. Nekem utoljára 32 órám általánosban lehetett. Erre most itt vagyok végzősként több letudott borzalmas és hosszú héttel a hátam mögött. (Megjegyzem, tavaly "csak" 35 órám volt, ami épp elég volt ahhoz, hogy normálisan fel tudjak készülni a következő napra.)Most meg még jön ugye a tételek kidolgozása, ami még pluszba rádob pár órát a sulis tevékenységeimhez. Alvásra esetleg nem gondoltak? :D
2016. szept. 3. 10:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nem tudsz mit kezdeni csak próbáld a legjobbat nyujtani.. :/ hát, kitartás. ha ettöl jobban érzed magad én 11.es vagyok, és nekünk 40 óránk van egy héten, plusz még 2, az érettségire elökészit, meg még 2, ami nem kötelezö, de mivel töriröl van szó, ami számomra egy szinte tanulhatatlan tantárgy maradok azon is.. szóval kitartás, nem vagy egyedül :)
2016. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!