Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-s tesinél a fallabdához...

BME-s tesinél a fallabdához kell saját ütőt meg labdát vinni, vagy majd ott adnak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a neptunban nincs benne a targyleirasnal? csak annyit tudok hogy teniszre kell uto.
2016. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yog-Sothoth válasza:
Szerintem labdát adnak, de saját ütőt kell vinni. Legalábbis ping-pongnál így van. :D
2016. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy ismerőst, aki tudta. Lehet kölcsönözni, de 400+300 Ft/alkalom, hát eh, inkább veszek majd sajátot.

Köszi azért a válaszokat.

2016. szept. 3. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Van tollaslabda is?
2016. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyit derítettem ki, hogy pingponghoz kell saját ütő, tenisznél lehet kölcsönözni. Tollast nem tudom, de szerintem lesz ott, ha meg nem, majd 2. hétre veszel, legalább megmondják milyet kell.
2016. szept. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!