Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mitől függ, hogy a Neptunban...

Mitől függ, hogy a Neptunban hányadik vagyok a rangsor sorrendben?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős a TTK-n, már két félévet végeztem máshol a BTK-n (hátha ez számít az ügy szempontjából.) Már kb. augusztus közepén felvettem az óráimat, erre most látom, hogy két gyakorlaton is várólistás vagyok, pedig akkor vettem fel őket, amikor még bőven volt rájuk hely. Nekem valamiért 245 rangsorpontom van, a többieknek 253, ami elég szar, mivel így most az utolsó pillanatig borulhat minden. Min múlik, hogy hány pontom van? Lehet ezt valahogy növelni, hogy biztos legyen a helyem?

#rangsor #ELTE #Neptun #rangsor sorrend
2016. szept. 5. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
qterben csodásan le van írva.
2016. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, azt én is elolvastam már, csak azt nem értem, hogy lehet, hogy MINDENKINEK 253 pontja van, nekem pedig 245
2016. szept. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!