Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne olyan aki mesélne nekem...

Lenne olyan aki mesélne nekem a Debreceni Markusovszky Lajos 3-as kollégiumról?

Figyelt kérdés
Privátban is szivesen beszélnék vele .

#Debrecen #kollégium #MarkusovszkyLajos
2016. szept. 9. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Apartman szobák vannak belépsz az egyik oldalon konyhapult rajta egy egy lapos rezsó, és van egy mosogató és egy hűtő, felette, alatta szekrények. A konyhából nyílik egy fürdőszoba. Kád van, wc, mosdókagyló. Itt a tárolási lehetőség minimális 1db polc van a mosdókagyló felett.

A szobában 3 heverő van, 1db asztal 3 székkel. ágyak felett két picike polc. Sok szobához erkély jár. Nem egy luxus koli, régimódi egy felújítás és bútorcsere ráférne. Havi díja tavaly 18ezer volt, nem tudom idén történt-e változás. Mosási lehetőség van azért külön fizetni kell.


Ha kérdésed van írj és ha tudok válaszolok.

2016. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!