Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lenne esélyem a...

Szerintetek lenne esélyem a szegedi Radnótiban?

Figyelt kérdés
4-es,5-ös vagyok mindenből,de hetedik évvégén háromas lettem matekból.Most nyolcadikos vagyok és szerintem képes vagyok egy matek négyesre ,az átlagomat meg tartanám,akkor lenne arra esélyem ,hogy felvesznek? Csak,mert én nem ismerek olyan Radnótist,akinek volt háromasa hetedik évvégén.Szerintetek próbáljam meg,vagy ne tegyem magam nevetségessé ezzel?Ismertek olyan embert ,aki a szegedi Radnótiba jár és volt háromasa? A válaszokat előre is köszi :)
2016. szept. 9. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a matek évvégi hármassal van baj hanem azzal, ha emögött tudás nincs. Csak egy erős matek írásbelivel fognak felvenni bár ez a szaktól is függ. Mire szeretnél jelentkezni?
2016. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Humán szakra szeretnék menni,de az angolt és a bioszt is megfogom jelölni.Te ebbe a suliba jársz vagy van ismerősöd ott?
2016. szept. 13. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Radnótis vagyok, ha gondolod írhatsz privátban és szívesen válaszolok! :)
2016. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!