Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egri Dobó István gimnázium...

Az egri Dobó István gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok kérdés van már ezzel az iskolával kapcsolatban, viszont amiket én találtam, mind régebbiek. Szóval, milyen átlaggal vennének fel? Milyen a közösség? Minden vélemény/tapasztalat érdekel :)
2016. szept. 10. 12:24
 1/1 anonim válasza:

SOHA NE AKARJ ODA MENNI!

(ez indokoltan nagybetűs, ne jelents ha lehet)

A színvonal rettenetesen alázuhant a tűrhetőnek, a tanárok szörnyűek, az iskolavezetés egy kupac sz@r, az iskola épülete maga is omladozik, és minden amit el tudsz képzelni azt elcs*sznek mindenhol, minden tekintetben.

Nyilván ez nem feltétlenül az iskolavezetés hibája, vagy a tanároké sem, én inkább a Klebelsberg Intézményfenntartó Központot (KLIK) hibáztatnám emiatt.

Nekem két testvérem járt oda, de már csak az ő véleményükre hagyatkozva sem ajánlom hogy akár egy kicsit se akarj oda menni, hacsak nem vagy díszb*zi vagy h*lye pics@, ugyanis kb. ezekből áll mostanában a Dobó(tisztelet a kivételnek), bár nyilván nem lenne szabad általánosítani, de sajnos ez az igazság.

2016. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!