Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könnyen teljesíthető...

Milyen könnyen teljesíthető szabadon választható tárgyak vannak az eltén?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 16:29
1 2
 1/11 A felhasználó ***** válasza:
A sport tárgyak. Csak részvétel kell a kreditért.
2016. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az bőven elég, hogy utáljam.
2016. szept. 14. 21:22
 3/11 A kérdező kommentje:
És már nem azért, de a neptun nekem egy tárgyat se dobott ki a testnevelés szóra, ami nem elméleti lenne.
2016. szept. 16. 01:17
 4/11 A felhasználó ***** válasza:
Bejelölöd hogy minden további intézményi tárgy, és a tárgykódhoz hogy VTN. (Bár lehet hogy a tárgykód más egyetemen más.)
2016. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A felhasználó ***** válasza:
Bár lehet hogy már lekésted mert elég hamar megtelnek.
2016. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, már látom. Kicsit fel is idegesített. Angolt nem tanulhatoj ingyen, de muay thai boxot igen.
2016. szept. 16. 13:44
 7/11 A felhasználó ***** válasza:
A sporttárgyak se ingyenesek. 6k per félév.
2016. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégis miért ajánlottad a sportot? Kértem könnyen teljesíthető szabadon választható tárgyat és hozzámvágsz egy egykredites, pénzes, utazós tárgyat. Már csak az utazás ideje alatt is teljesítek egy kétkredites tárgyat, amire csak bejárni kell. Nem vagyok mazochista. Egyelőre. Egyébként nem te vagy az első, csak te vagyitt, aki nekem sportot ajánlt.
2016. szept. 17. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Cicám értem én, hogy tantárgyfelvétel van és feszült vagy, de hogy lehet olyan emberekkel, akik segíteni akarnak neked, úgy beszélni, mint a felmosóronggyal, még ha csak névtelenül is? Kívülálló vagyok, de a pofám leszakad.
2017. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert az nem segítség, hogy itt kampányol a sportért.
2017. szept. 9. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!