Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elmegyek politológiát...

Ha elmegyek politológiát tanulni, onnan milyen esélyekkel mehetek majd tovább, és pontosan milyen helyeken tudok majd elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Milyen esélyekkel alatt azt értem, hogy milyen könnyen lehet elhelyezkedni ill. munkát találni. Valamint érdekelne az is, hogy mit kell/lehet/érdemes mellé tanulni. Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2010. ápr. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha, már most nincs kapcsolatod a politikával, eléggé kevés.
2010. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a választ. A kapcsolat a politikával kifejezést is értelmezhetjük különböző módokon, de ez már más téma, nem a kérdésemhez kapcsolódik.

A kérdéseimnek nincs köze ahhoz, hogy politikailag mennyire vagyok tájékozott, vagy mennyire van kapcsolatom a politikával, ezek egyszerűen kérdések a továbbtanulással és a munkalehetőségekkel kapcsolatban.

2010. ápr. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!