Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincs saját osztálytermünk?

Miért nincs saját osztálytermünk?

Figyelt kérdés
Gimibe jártam,ott érettségiztem.Volt minden osztálynak saját terme.Most valami elcseszett szakközépben vagyok OKJ-n.Itt minden órán más teremben vagyunk.Egész nap csak vándorlunk.Ezt nem tudom mire vélni.Mi értelme van ennek és ki találta ezt ki.El sem tudtam volna képzelni,hogy ilyen létezik.

2016. szept. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Két gimibe jártam Budapest, mindkettő jobb nevű, de mi mindkét helyen vándoroltunk, de ennek ellenére volt minden osztálynak kinevezett terme. Az ok annyi volt, hogy voltak speciális termek kémiára, bioszra, fizikára felszerelve, és ott értelemszerűen nem tartottak mondjuk magyar órát, mert arra meg ott voltak a termek egy másik emeleten.
2016. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden óra más teremben volt (egyik legnevesebb budapesti gimi), nem tudom ezzel mi a probléma.


Minden osztálynak volt "hivatalos" terme, de ez kb annyit jelentett hogy ott voltak az ofő órák.

2016. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak meg vagyok lepve,mert a gimiben minden óránk egy helyen volt,csak a fizika,a kémia,az infó meg az ének volt külön teremben.Nem értem,hogy miért jó ez,vagy mi értelme van?Meg lehetne tartani minden órát ugyan abban a teremben.Szerintem abszolút nagy baromság ez az egész
2016. szept. 17. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nyolcosztályos gimibe járok, itt csak az 5., 6., 7. osztályosoknak van külön terme, de nekik sem mindig ott vannak az óráik. Amúgy én se értem, miért nem neveznek ki minden osztálynak egy-egy termet, aztán csak bizonyos órákon kéne vándorolni. Bár én szeretem hogy minden óránk máshol van, legalább így nem olyan unalmas, viszont mivel hatalmas az épület és 3 külön részből áll a suli, elég sok idő elmegy egyik teremről a másikra járkálással.
2016. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!