Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent a közgazdasági...

Mit jelent a közgazdasági szakközépiskola? Ott mit lehet tanulni, milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy ne inkább gimibe menjek hanem közgazdasági szakközépiskolába

2016. szept. 20. 09:35
 1/2 v.zsuzsi10 válasza:
Én gimiben vagyok idén végzős. A közgazdasági szakközépnek akkor van értelme, ha már tudod, hogy később gazdasági pályán szeretnél elhelyezkedni, akkor az ahhoz szükséges tantárgyakra helyezik a hangsúlyt. Én anno nem tudtam még mihez akarok kezdeni magammal, ezért jelentkeztem gimnáziumba, onnan bárhová lehet menni, fakultációval gimiben is lehet "szakosodni". Nővérem viszont közgazdasági szakközépből is környezetmérnök lett, tehát ott is változhatnak még a terveid, csak kicsit nehezebb dolgod lesz, ha nem gazdasági pályát választasz, ő ezért próbált engem a gimi fele terelgetni.
2016. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó értem, köszönöm! Hát akkor én sem fogok semmilyen szakközépbe menni, mert halvány lila fogalmam sincsen róla, hogy mit kezdjek majd magammal később:D
2016. szept. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!