Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Kőbányai Szent...

Vélemény a Kőbányai Szent László Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bekerülni/bentmaradni, jó-e a közösség?
2016. szept. 21. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A bekerülésről nem tudok nyilatkozni, mert én átjelentkezéssel kerültem ide máshonnan.


Bent maradni könnyű, ha tanulsz. Ha nem tanulsz, megbuksz. Persze, ha szerencsés vagy, akkor olyan tanárt kapsz aki így vagy úgy, de átrugdos téged 1,67-es átlaggal (vagy te magad centized ki, év végén ez gyakori).


Természetesen ez nem egy olyan iskola, ahova napot lopni járunk, jó esetben ide olyanok jönnek, akiknek van minimális sütnivalójuk (kivételek mindenhol akadnak, az idiótákat nem kerülheted el sajnos).


Közösség szempontjából rosszat nem tudok mondani, csak amit fentebb említettem, hogy buta emberek mindenhol vannak, de itt azért viszonylag kicsi az arány. :)

2016. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!