Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Kőrösyről? (Szegeden)

Vélemény a Kőrösyről? (Szegeden)

Figyelt kérdés

Milyenek ott a tanárok? Nagyon szigorú iskola? Jó a közösség? A Melyik a legjobb szak ott? Mármint szerintetek a nyelvi osztály vagy az infó?

ÉS emellé, én koleszos lennék, szerintetek melyik koli jobb? Janikovszky Éva, vagy Ortutay Gyula koli? MElyik miért jó? És hányan vannak egy szobába? MEnnyibe kerül egy hónapba?

Előre köszönöm a válaszokat.



#iskola #Szeged #kollégium #közösség #Ortutay kolesz #Janikovszky kolesz
2016. szept. 24. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:) Kőrösy-ről sokat nem tudok, de megkérdeztem egy ismerősömet, aki azt válaszolta, hogy ,,ribanképző''. Na az ilyen felszínes válaszoknak ne higgy, amúgy szerintem a nyelvi jobb:)

Kolesznak egyértelműen Ortutay, ott nagyon laza a társaság, az átlag jóarc, rendes, és nem is szigorú:)

2016. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!