Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék egy hosszú...

Hogyan tudnék egy hosszú szöveget megtanulni egy délután, alatt?

Figyelt kérdés

Ma feladta a tanár a Jónás könyvét 1 napos határidőre.

(Nem tanultam meg természetesen)


De mégis hogy lehetne ekkora szöveget megtanulni?

Szerintem ilyenből rendszert akar csinálni, én meg nem akarok megbukni.


[link]


2016. szept. 27. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad, hogy mennyi idős vagy (mintha valami lényegtelen infó lenne...), így nem lehet értelmes választ adni. Egyébként nem egy hosszú szöveg, de egyik napról a másikra biztosan nem lehet megtanulni normálisan (én rutinosnak számítok, mivel járok szavalni, de nekem is kell egy hét, amíg leülepszik, és megfelelően elő tudjam adni).


Személyes vélemény: nem hiszem, hogy ma adta fel, és mondta, hogy holnapra tudjátok kívülről, lévén ő is tisztában van vele, hogy következő óráig még haza kell mennetek, ennek/innotok/aludnotok kell, aztán reggel suli, így ha 12 órátok van megtanulni, sokat mondok. Esélyesebbnek tartom, hogy csak az első (vagy legfeljebb az első két) versszakot adta fel. De az is lehet, hogy szimplán utál titeket, és arra hajt, hogy minél többet buktasson.

2016. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát úgy gondoltam hogy a műből ki lehet következtetni hogy nem általános 4. osztályba járok, hanem gimibe, amúgy 12.es vagyok, új tanárt kaptunk ebben az évben.


És igen, ma adta fel, holnapra, az egészet.

Hisz "18 éves gyereknek már ez nem okozhat gondot"


De amúgy meg szerintem fiatalabban sokkal fogékonyabb az agy ilyen hülyeségeket tanulni, emlékszek általánosban vagy 18-20vsz-os verset meg kellett tanulni, simán ment. (Bár 2 hónapos határidő volt)

2016. szept. 27. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!