Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Hunfalvy János iskoláról...

A Hunfalvy János iskoláról oda járók mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás stb...? 8.os vagyok és olvastam egy régebbi kérdésre a válaszokat és hát... Bem voltak túl pozitívak... Japán-angol szak az milyen? Arra szeretnék menni. Mennyire nehéz bekerülni? Stb... Köszi a választ előre is😘

2016. szept. 29. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szio! :)

Most vagyok 10-es japán-angol szakon. Általában az A-sok (akik mi vagyunk) azért relatíve "normálisabb" kevesebb bajjal járó osztály vagyunk. Szóval valószínűleg egy kicsit könnyebben összeszokó osztály tagja leszel, ha esetleg ezt jelölöd meg és felvesznek.


Fuh, összesen 71 pontom lett az írásbelin, és azzal kerültem be 10.-ként az iskolába, ahova akkor 17 főt vettek fel. Tehát annyira nem bonyolult. :)


Amúgy nagyon sok mindentől függ, hogy milyen tanárokat kapsz. Mi elég keményeket, de a legjobbakat kaptuk minden tantárgyból. Az előttünk lévő A-sok meg nem éppen... Tehát sajnos nem tudom megmondani, ilyen téren neked mennyire fog tetszeni a suli.


Nem vagyok egy közösségi ember, de szerintem azért egész jó hely ez. :) Nincsenek szombati tanítási napok, egy rakat évközbeni tanítás nélküli nap van, ilyen-olyan projektnapok, stb stb. És ingyenes suli wifi is van. :D

2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kőszönöm! Régebben is volt egy kérdező ezzel kapcsolatban de ott azt mondták hogy a suliban sznobok az emberek de az 2012-es kérdés volt gondoltam felteszem újra😁 köszönöm a válaszodat és örülök most ilyen😘😍❤
2016. szept. 29. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ott még kéttan is?
2016. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A japán-orosz egy osztály, ők csak emeltesek, az összes többi 4 osztály kéttan. Amúgy nem, én eddig semmi sznobságot nem vettem észre. :) Meg még az t is pozitívumnak tudom mondani, hogy itt még általában a telefon sem tűnik el, legalább is az osztálytársaimnak minden cucca megkerült, amit ott elvesztettek.

Persze az igazgató nagyon el van szállva attól, hogy "mi egy elit iskola vagyunk", de ezzel csak poénkodunk, szerintem senki sem veszi komolyan. :)


Szóval nem kell ilyeneken aggódni. (És csak hogy tudd: Általánosból én azért eléggé tudom, milyen az iskolák alja. Újgazdagék sulijába jártam tinir@b@kék közé. Pfffu :D )

2016. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En tavaly ott voltam szobelizni teszett is a suli ... Csak nagyon izgultam ... Szerintem legy hatarozott es bekerulhetsz! 😄 sajnos nekem nm sikerult ... Felvettek egy Muvesz gimibe ... De en egy helyi vend.es ker. Suliba mentem be potbeiratkozonak ... Nos hat onnan meg elmentem pont evkozbe es egy lepukkant mezgaz es eu be vagyok most ...
2016. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a Hunfalvyt messziről kerüldd el ha jót akarsz magadnak! Privátban írok hosszabb véleményt ha érdekel:)

2017. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!