Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettem a tesit, de már nem...

Felvettem a tesit, de már nem lehet leadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felvettem a tesit,viszont nagyon szemét a tanár + néha egybe esik egy másik órámmal,úgyhogy arra gondoltam,hogy nem járok ebben a félévben tesire. Nem ér egy kreditet sem,decemberig 10 alkalmat kellene teljesíteni belőle...Mi történik,ha nem járok be? lehet ennek valami komoly következménye? (átraknak fizetősre? évet kell ismételnem?) vagy be tudom ezt pótólni a következő tárgyfelvételnél?

2016. okt. 1. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet leadni tárgyat, csak fizetni kell érte.
2016. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már annak a határideje is lejárt
2016. okt. 1. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszélj a tanárral, mondd neki, hogy sajnos kötelező órád van abban az időpontban, így nem tudsz bejárni, viszont xy tanár tesijére betudnál, nem-e lehet megoldani, hogy megszerzed a 10 aláírást tőle, és év végén bemutatod nála, hogy teljesitetted.


Nekem ezt pont a tanárom javasolta, mert én is óraütközéses voltam, azt mondta, hogy mindegy neki melyik tanár tesijére járok, csak legyen róla igazolásom, hogy teljesítettem. Nem hiszem egyébként, hogy bármi következménye lenne, fizetősre meg pláne nem fognak ezért átdobni, de ettől függetlenül teljesítened kell egyszer.

2016. okt. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!