Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Paksi Vak...

Mi a véleményetek a Paksi Vak Bottyán Gimnáziumról? Ha egy viszonylag erős gimibe szeretnék menni akkor tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 21:14
 1/10 anonim válasza:
Hát a Vak Bottyánnál szinte minden gimi erősebb. A Vak Bottyánba járó 7-eseknek 5/6 órájuk van naponta. Viszont a Balogh-os 7-eseknek 7/8 órájuk van naponta.
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de melyik Balogh?
2016. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És az hol van?
2016. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A VBG minden, csak nem erős. Petőfi Bonyhádon viszont az.
2016. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Balogh is Pakson van csak 8 osztályos, sokkal jobb. Vak Bottyán erős :D Na ilyet se hallottam még xD Legkönnyebb a környéken. Bonyhádi Petőfi tényleg nagyon durva!
2016. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A VBG-t semmiképp sem ajánlanám,mert az oktatás nagyon gyenge és nagyon sok ember,,elromlott"amióta ott van viszont a Balogh gimije nagyin jóés ott az oktatás is erősebb
2017. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Baloghba járok,sokkal jobb-
2017. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a VBG jobb. Ha jó tanárokat fogsz ki (90%), akkor mindenképpen jobb. Baloghos ismerőseimnek 9 óráik vannak naponta. Nekem 5-6-7. Nem mindegy. Érettségire fel tudok készülni az órákon + otthon.
2017. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
VBG szuper iskola. Ha komolyan gondolod hogy jó akarsz lenni akkor tanulsz, és akkor semmivel se leszel lemaradva az erősebb gimibe jároktól. Ráadásul megszakadni se kell. Tökéletes egyensúly.
2018. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A VBG szerintem nagyon jó gimi. Nekem csak kedves tanáraim vannak szóval így az órák is élvezetesek. A közösség is jó. Az lehet, hogy a Baloghban több órájuk van az embereknek, de amíg ők megszakadnak a suliba mi már rég otthon vagyunk és tanulunk vagy éppen azt csináljuk amit akarunk. 😛
2018. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!