Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budai középiskola?

Me just me kérdése:

Milyen a budai középiskola?

Figyelt kérdés
Hallottam rola, jót-rosszat, de en is meg szeretném kérdezni tőletek aki tudja, h milyen mert 3as tanulo vagyok, eleg nehez általánosba jarok.. Tobb ismerosom is jar oda valaki el is ment mert nem bírta, valaki nagyon szereti, tehat nem tudom eldönteni h mi legyen, az biztos h megpróbálom de legyszi segítsetek es írjatok a sulirol dolgokat ❤ azt halottam h bekerülni könnyű, de am nehez suli.. előre is koszi a valaszokat❤

2016. okt. 10. 17:54
 1/5 anonim válasza:

Szia

Én idén végeztem ott. Nem nehéz suli, ismerek sokkal nehezebbeket(Hunfalvy).

Csak akkor nehéz, ha nem tanulsz. Pl. az egyik osztálytársam 4 tantárgyból bukott onnan még 2 éve...

Próbálj átlagos maradni, úgy 3-as 4-es körül, mert úgy nem cseszegetnek a tanárok.

Sok tanáromat imádtam, kivéve az angol tanárjaimat :)

A spanyol tanárok nagyon kedvesek, mind.

Íme néhány jófej tanár, reménykedj, hogy őket kapod: Dr.Sárváry Mariann(irodalom,nyelvtan), Heinrich Simon Zsuzsanna(spanyol,töri), Kecskés Ferenc(biosz,kémia)

Dr.Kozma Gézára(töri) sokan mondják, hogy szigorú tanár. Az is, főleg, ha nem tanulunk és közben még késünk is rendszeresen :DDD Azok a régi szép idők...

De vicces tanár, pontos és mindegyik órájára készül.


Mindenképp próbáld meg, nagyon sokan járnak oda, 1400 diák(3 suliból áll=gimi és szakközép), és gondolhatod, hogy nem mindegyik egy lángelme.

Érettségin sokan segítettek, nem bukott meg senki. :)

2016. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kecskés Ferencet de nem szeretem, szerencsere csak helyetesitet nekunk Nagy Erika volt kémián és baromi jó fej. Akik szerintem jók még az Miss Eve és Keszy bár nem tudom mikor jártál oda.
2017. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Keszy, Miss Eve, Herman, Benyó, Vencz Zoli és sorolhatnám imádom itt a tanárokat és nagyon szeretek idejárni.:) Kéttannyelvűs vagyok
2017. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Keszy, Miss Eve, Benyó szeretem öket jó tanárok, a Zoli az néhányszor volt spanyolon helyettesíteni, nem szeretem, de a Herman a legundorítóbb.
2017. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a Hunfalvy nem erős suli ,egy nagy szar.
2019. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!