Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vetési Albert gimi biosz szak...

Vetési Albert gimi biosz szak milyen?

Figyelt kérdés

Szóval idén fogok felvételizni,elsőnek a Vetési biológiát szeretném megjelölni és utána a "sima" tagozatot.Elsőként mennyire nehéz bekerülni erre a kettő szakra?(A francia és a spanyol nyelv nem érdekel,angolbol 4-5-ös vagyok,de félek hogy a többiekhez képest "buta lennék" tehát nem magabiztosan tudom az angolt,szóval ezeket a szakokat nem szeretném megjelölni.)

Az eddigi vitt pontjaim az 50/22 (a másik fele értelemszerűen nincs meg.xd)De én szerintem olyan 43-44-45 pont lesz a végén.Biológiából sajnos a tanár 3,5-ről 3-asra zárt le évvégén.Most javitottam és célom az 5-ös érdemjegy bioszból,igy mennyire estem visszább a a rangsoron?

A másik hogy milyen a biosz szóbeli?Nehezeket kérdeznek,mármint teljesen visszamennek az 5.-es tananyaghoz,vagy ilyen nagyon alap?(Példákat is mondhattok tőletek mit kérdezrek :D)

U.I:Az angol szakon nagyon erősen gondolkozok szóval lehet megjelölöm de nem mernék szóbelizni.Arról is irhattok tapasztalatot.:)

Bocsánat ha nagyon zagyva lett az egész és néhány része hölyeség,de nagyon este van és a felvételi téma szinte mindennap előkerül és már most megfagy bennem a vér fa meghallok egy középiskolát szóval bocsi.Megintnagyonsokatirtambassz.meg.:D

Köszönöm nagyon ha eddig birtad :D



2016. okt. 10. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Természetesen igy is kihagytam egy-két dolgok szóóval:

-3-as vagyok matekból.

-Humán tantárgyakból többnyire 5-ös de minimum 4-es.

:D

2016. okt. 10. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Vetésis franciás vagyok :)

Mindkét szak klassz, azt írd be előbb, amelyik jobban érdekel. A bioszosoknak sok a terepgyakorlat, a sulinak is vannak állatai, őket is gondozzák. Angolra nehezebb bekerülni, több pont kell, de ha csak az angolod miatt hezitálsz, akkor ne félj! A felvételi sem durva, angolórákon pedig csoportokba lesztek osztva a szinteteknek megfelelően. A szóbelikkel kapcsolatban egyébként mindent megtalálsz a suli honlapján :)

Sok sikert, ha van kérdésed, szívesen segítek! :)

2016. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) És a segítséget is.:) Természetesen még más is irhat tapasztalatokat,mivel nekem ezzel nagyon sokat segitenek,mint lelkileg mint mindenhogy. :) <3
2016. okt. 11. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én felvételiztem angolból, nem volt olyan nehéz; a lényeg, hogy folyékonyan tudj beszélni, úgy, hogy 3 idegen bámul.

A biológia szak ebben a gimnáziumban a legszínvonalasabb a megyében, az bizos.

A "B" osztályba a legkönnyebb bekerülni, de azért hármasaid ne legyenek.

Gyere nyílt napra, nézd meg az órákat, ha pedig van valami kérdésed, írj:)

2016. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Na hogy sikerult??

Engem felvettek bioszra 3.kent gondoltam megkerdezem nalad is.:)

2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül nem oda mentem,de egyáltalán nem bánom :) Nagyon jó osztályt kaptam és szerintem megtaláltam azt az iskolát ahova nem kényszerből fogok járni :) A Vetési igy visszagondolva nem ezt adta volna nekem,és örülök hogy nem oda vettek fel. :D :)
2017. jún. 26. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!