Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezhet-e erre az iskola?

Kötelezhet-e erre az iskola?

Figyelt kérdés

Idén vezettek be egy új szabályt gyerekem iskolájában. Kötelezővé tették az úszást heti egy alkalommal. Odaút busszal történik, ahol sokkal kevesebb az ülőhely, mint ahányan vannak, így van, aki állva utazik. Egy tanár megy velük, oda se figyel rájuk. Vizes hajjal kell kijönniük, mondván, nincs idő szárításra. Nem egy gyerek fázott már meg. Szerintem rendkívül balesetveszélyes.

Az iskola valóban kötelezhet erre, vagy mondhatok nemet is?


2016. okt. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is kellett járni,s a saját bőrömön tapasztaltam sajnos,hogy nemsokmindenre ,de hajszárításra mindig volt idő..tulajdonképpen a sulitól és tanáraiktól is nagyban függ,mondhat-e nemet,egy próbát megér :);)
2016. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolással mondhatsz nemet, ha bőrgyógyász igazolja pl, hogy allergiás a klórra stb. Különben nem.
2016. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Az iskola köteles lenne(!) biztosítani a biztonságot! De ez így nem biztonságos, sőt veszélyes!
2016. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. nov. 8. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!