Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baár madas gimnaziumrol es a...

Baár madas gimnaziumrol es a koleszrol velemeny?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanarok? A kozosseg? Napi program? Kaja? Megeri oda jelentkezni? Jo /rossz dolgok? Milyen a kollegium?

Koszi mindenkinek a segitseget elore :)

Koszi a segitseget elore :)



#Baár-madas-gimnazium
2016. okt. 28. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Semmiképpen sem javaslom, hogy oda menjél a tanárok és az igazgató miatt.
2016. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Kolit nem tudom, de a tanárok rémesek, tele van az iskola szentfazekakkal... Egyáltalán nem jó gimnázium, legalábbis nekem.
2017. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jedwardlove ***** válasza:
85%
Én ide jártam. Nem értem ezt a szintű negatív kritikát,amit az előttem szólók megfogalmaztak. Ráadásul,hogy Tombor László igazgató úrral mi a probléma, azt végképp nem értem. Én szerettem idejárni,a tanárok jók, és beleéléssel tanítanak. Rám néhány tanár nagyon komoly hatással volt, jó értelemben. Persze, itt is vannak rossz tanárok,mint mindenhol máshol,de ez az iskola jó. Aki akar tanulni, az tud, kap segítséget.
2017. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
A tanarok tenyleg szentfazekak, de Tombor nagy arc. Ram mindig mosolyog. Vele nincs gaz. De alapbol ne gyere ide... Nagyon gyik ez a hely
2017. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát tényleg Tomborral szerencsénk van, de innen menekülni kell!
2017. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!